جمع آوری اطلاعات بورس

دانشجویان و پژوهشگران بسیاری در زمینه بورس (پیش بینی قیمت سهام، دارایی ها، حجم معاملات و...) فعالیت می کنند و موضوع پایان نامه تحصیلی یا پروژه های پژوهشی آنان بورس یا شرکت های فعال در بورس است. بیشتر این دانشجویان و پژوهشگران در رشته های امور مالی و اقتصادی مشغول هستند و برای انجام رساله دانشجویی یا پروژه خود نیازمند بهره مندی از اطلاعات بورس هستند و برحسب سال های مالی (مثلا 86 تا 93) و تعداد شرکت ها و متغیرهای مورد بررسی، نیازمند دسترسی به اطلاعات منظم و مطمئن بورس هستند.

 

 متاسفانه در تحقیقات مرتبط با بورس که داده های سال های مالی و شرکت های مالی زیادی مورد نیاز است، دستیابی و یافتن اطلاعات بسیار زمان بر بوده و مشکلات زیادی برای دانشجویان به وجود می آورد. بسیاری از دانشجویان روزها و بلکه هفته ها در سایت های مختلف مربوط به بورس و نرم افزارهای مربوطه جستجو کرده و وقت و انرژی بسیاری گذاشته اند و با این حال در انتها، نتوانسته اند به همه اطلاعات مورد نیاز خود دستری پیدا کنند.

 

 

ما با توجه به تجربه های متعدد در جمع آوری اطلاعات بورس و با آشنایی کامل با پایگاه های داده، سعی نموده ایم اطلاعات و داده های مورد نیاز شما را در بازه زمانی مناسب و با دقت و قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهیم.