شرایط و ضوابط فروشگاه

--->   کلیه فعالیت های انجام شده در مرکز تحلیل آماری خوارزمی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است.

--->   کلیه  محصولات در فروشگاه مرکز تحلیل آماری خوارزمی با حفظ حقوق مادی و معنوی مولف  بوده است. مطالب تولیدی مرکز تحلیل آماری خوارزمی نیز شامل حقوق مولف شده و هرگونه کپی برداری و نشر بدون اطلاع مرکز مجاز نیست و مرکز حق پیگرد را برای خود محفوظ می داند.

--->   کلیه مطالب، داده ها و اطلاعات دریافتی برای انجام پروژه با توجه به حفظ حقوق مولف نزد مرکز تحلیل آماری خوارزمی به صورت محرمانه باقی می ماند و مرکز خود را متعهد به حفظ داده های دریافتی می داند.

--->    از خریداران محصولات قرار داده شده در قسمت فروشگاه مرکز تحلیل آماری خوارزمی انتظار می روند قبل از خرید محصول مشخصات کامل محصول را مطالعه نمایند، و با آگاهی لازم خرید کنند. در صورت مشاهده هرگونه تناقض بین مشخصات ثبت شده در صفحه معرفی محصول و محصول خریداری شده وجه پرداختی به مرکز تحلیل آمار خوارزمی در اسرع وقت به خریدار محترم بازگردانده می شود.
 
--->   راه های ارتباطی مرکز با کاربران صرفا از طریق ایمیل مرکز به آدرس kh.stat@yahoo.com و شماره تلفن مدیر مرکز که در سایت قرار داده شده است می باشد.
 
--->   کلیه  خدمات ارائه شده در بخش پروژه های آماری، شامل 6 ماه پشتیبانی رایگان می باشد. لازم به ذکر است که این پشتیبانی شامل مواردی که خارج از توافقات اولیه باشد نمی شود (برای اطلاع بیشتر در این زمینه پیشنهاد می شود به صفحه تعرفه ها و قرارداد سفارش پروژه آماری مراجعه نمایید).